Lopšelyje – darželyje Kaladėlių miestelis yra tokios erdvės: kavinė, sapnų nameliai, mokykla, biblioteka.

 Vaikų lavinimo įstaigoje pagrindinis dėmesys yra skiriamas vaikų tobulėjimui, žingeidumo palaikymui ir tenkinimui atsižvelgiant į kiekvieno vaiko individualų raidos etapą.

            Vykdydami įvairias veiklas padedame vaikams tobulėti, įgyti ištvermės, kantrybės, mokome bendradarbiauti, skatiname auklėtinių atkaklumą, entuziazmą, palaikome prigimtinį smalsumą bei mokomės savirealizacijos ir saviugdos bei tolerancijos

Turime įdiegę specialiąją mobilią programėlę

            Spartėjant technologijoms mes irgi stengiamės žengti koja kojon, tad mūsų darželis – lopšelis siekia, kad tėvai visuomet būtų informuoti apie vaikų dienotvarkę specialioje programėleje Kindervibe. Joje galima matyti informaciją  apie tai, ką ir kiek vaikas valgė, kiek laiko praleido lauke, kiek laiko miegojo ir kuo užsiėmė, ką naujo išmoko, kokia buvo dienos tema, nuotraukos, video ir individualūs komentarai apie kiekvieną vaiką. Neabejojame, kad įvairi informacija yra labai svarbi tėvams, kuriems svarbus jų vaiko gyvenimas.

 

            Kaladėlių miestelis ir jame gyvenantis Kaladžiukas, kuris lydi vaikus pažinimo kelionėje kiekvieną dieną, laukia naujų draugų, kuriems yra daugiau nei vieneri metukai, Vilniuje.

Kaladėlių miestelyje yra gausu kaladėlių, nes jos, kaip įrodyta, yra labiausiai tobulinantis žaislas, kurio pagalba galima pateikti daug informacijos. Kaladėlės vaikams skatina kūrybiškumą, padeda lengviau suvokti erdvę, gerina rankų ir akių koordinaciją, skatina fantaziją ir emocinę raidą, taip pat yra linksma ir smagu mokytis geometrines formas ir spalvas. Atsipalaidavimo terapijai turime net šviečiančias kaladėles, kurios skatina vaikų kūrybingumą, ugdoma vaizduotė, lavinamas spalvų derinimo pojūtis. Kaladėlės moko vaiką susikaupti, išlaikyti dėmesio koncentraciją, taip pat lavina smulkiosios motorikos vystymąsi. 

            Jeigu ir Jums rūpi sveikas gyvenimo būdas ir didelis fizinis aktyvumas, mes užtikriname, kad vaikai būtent tai ir gaus mūsų lopšelyje – darželyje Kaladėlių miestelyje. 

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės čia.