Kiekviena savaitės diena turi pagrindinę ir papildomas veiklas

Pirmadieniais

Miestelio vaikučiai jau prisimena, kad pirmadienį skaitome knygeles. Mes jį vadiname pirmadienis- bibliotekadienis.  Kiekviena grupė turi savo bibliotekėlę, kurioje daugybė  įdomių, spalvingų ir paslapčių kupinų knygų. Šios veiklos metu vaikai mokosi saugoti knygeles, įdėmiai klausytis, suvokti tekstą, diskutuoti. O taip pat pereidami septynis skaitymo etapus, patys išmoksta skaityti.

Striksiukų grupės bibliotekėlėje yra siūtų knygelių, kurios ne tik sudomina, bet ir skatina smulkiosios motorikos ir kalbos raidą.

  • Sumaniukų grupės vaikai, esant palankioms sąlygoms, keliauja į miesto bibliotekėlę Saulutė.

 

Atradieniais

Kiekvieną atradienį vyksta emocinio intelekto spektakliukas, kurio metu darželio personažas Kaladžiukas drauge su Pelėda Aha ne tik supažindina vaikus su užplūdusiais jausmais, bet ir įtraukia į jų pasakojamą nuotykį.

Trečiadieniais

Trečiadieniais mokomės dainuoti, vaidinti, šokti bei dalyvaujame sporto estafetėse. Skatiname saviraišką, tobuliname meninius gebėjimus, stipriname komandinį ryšį. Siekiame, kad sportas vaikams būtų ne tik naudingas, bet ir džiaugsmo teikiantis užsiėmimas, todėl jį dažnai įtraukiame ir į kasdienines veiklas judrių žaidimų metu.

Ketvirtadieniais

Ketvirtadieniais Kaladėlių miestelyje pradeda veikti pati tikriausia virtuvėlė. Vaikučiai, pasipuošę prijuostėmis  ir užsimovę kepuraites, tampa virtuvėlės darbuotojais: virėjais ir kepėjais. Savo paruoštą maistelį suvalgo užkaldėlės metu prieš keliaujant į lauką. Valgio gaminimas žadina ne tik vaikų smalsumą, mąstymą, bet ir ugdo savarankiškumą bei kūrybiškumą, lavina rankų ir akių sąveiką.

Penktadieniais

Pektadieniai — eksperimentadieniai. Čia vaikai eksperimentuodami susipažįsta su fizikos ir chemijos dėsniais.

Visos pamokėlės vygdomos vaikams palankioje ir susidomėjimą skatinančioje formoje.

Kiekvieną savaitės dieną, šalia pagrindinių veiklų, vyksta ir matematikos, smulkiosios motorikos, kalbos pamokėlės. Kurių metu miestelio vaikai susipažįsta su įvairiausiais tos srities elementais.